MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9614051
*
nr 961 4051
Byrå
3-lådig, 1960-tal, längd: 76 cm, djup: 38 cm, höjd: 86 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:18:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 18:36:01
1
150 kr
6/5 20:58:33
2
150 kr
6/5 20:58:33
1
150 kr (Budbetjänt)
6/5 20:59:09
2
200 kr
11/5 11:02:55
3
Vinnande bud
11/5 17:46:25
4
350 kr
11/5 17:46:25
3
400 kr (Budbetjänt)
11/5 17:46:39
4
450 kr
11/5 17:46:39
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:28
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:18
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:07
-
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:47
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4051
Byrå
3-lådig, 1960-tal, längd: 76 cm, djup: 38 cm, höjd: 86 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 18:36:01 | 1 | 150 kr |
6/5 20:58:33 | 2 | 150 kr |
6/5 20:58:33 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
6/5 20:59:09 | 2 | 200 kr |
11/5 11:02:55 | 3 | Vinnande bud |
11/5 17:46:25 | 4 | 350 kr |
11/5 17:46:25 | 3 | 400 kr (Budbetjänt) |
11/5 17:46:39 | 4 | 450 kr |
11/5 17:46:39 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:28 -
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:18 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:07 -
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:47